[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 9 maja 2024, o 16:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 31 mar 2010, o 11:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
A co ma cleaner wspolnego z tok, wytlumacz ? Gral tam dawno temu i chyba tyle.

Nev: Cln akurat nadzywaczajnie potrafi maskowac swoje oszustwa.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 31 mar 2010, o 11:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
skoro piszesz oszustwa, to znaczy ze jestes juz pewny na 100%, tak?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 31 mar 2010, o 11:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Fibl, jesli napisalbym inaczej, czy znaczyloby, ze nie jestem pewny ?
Skoro poruszylem temat, to raczej nie po to zeby przypiac cln'owi znamie. Podejrzenia byly juz od paru miesiecy. Odkad dostalem wh (jakies 2 miesiace temu) zaczalem sprawdzac jego dema. I o dziwo wyszlo mi, ze nie zawsze gral na wh. Ale sa demka gdzie jawnie widac, ze uzywa. Dlatego napisalem, ze jest mistrzem kamuflazu. Swietnie potrafi udawac. Co do innych czitow nie mam pewnosci. Dlatego pisze i wh i jedynie sugeruje o colorbocie (?)

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 31 mar 2010, o 13:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Przyłączam się do prośby Neveride'a. Wrzuć ktoś video jeśli można z demkiem na wh, bo tak ciężko poza paroma akcjami coś więcej powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 31 mar 2010, o 13:57 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
Na wh nic nie widzialem, obejrzyjcie te demo bez wh to juz w ogole sami z siebie sie zaczniecie smiac :) ten filmik co zrobil (ktoś z ndiv) byl o niebo lepszy, tutaj kompletnie nic nie ma.


Ostatnio edytowano 31 mar 2010, o 14:00 przez riq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 31 mar 2010, o 13:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ndiv nie zrobilo zadnego filmiku wiec prosze wyedytuj swojego posta i napisz jak bylo w rzeczywistosci.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 09:09 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')div nie zrobilo zadnego filmiku wiec prosze wyedytuj swojego posta i napisz jak bylo w rzeczywistosci.


a to rave nie jest w ndiv? :D
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 09:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no rave nie jest, natomiast niejaki rev aka reve aka Revenge113 aka GandalF jest. to ze jeden kolezka sie tym zajmowal, to chyba nie znaczy ze ndiv jako calosc cos robilo :D zreszta po co takie glupie rozkminy, malo wazny aspekt


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 13:34 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, o 20:57
Posty: 185
Lokalizacja: : O
Karma: 25
Miałem z 4-5 lat temu na kompie screena zrobionego przez -q2e-freak(o ile dobrze pamietam) na ktorym widac konsole i literowke cleanera przy wpisywaniu komendy do wh, co w rezultacie spowodowało wysłanie jako wiadomosc :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 14:27 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Luczek a co ma Cln do tOk?
grał u nas jakieś 7 lat temu, od tamtego czasu chyba średnio może na nas patrzeć:D i uwierz mi, żaden z aktywnych graczy naszego klanu nie ma z nim kontaktu (no może trochę pptk- ale tu bardziej jego niegrający już brat Kabal)
a co do Cln jako czitera.. słyszałam nie raz, nie dwa, ze czituje, ale zawsze chciałam wierzyć, że to głupie gadanie z zazdrości i że są naprawdę dobrzy gracze.. (do teraz w to wierze:D). Mówiłam jednocześnie, że ja się nie znam i nie mogę być żadną wyrocznią w tej sprawie. Jeśli oszukiwał to wielka szkoda, bo na pewno był (jest?) jednym z najlepszych graczy w historii polskiego q2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 15:19 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
Jeżeli oszukiwał to NAPEWNO nie był i nie jest jednym z najlepszych :)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 16:14 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'c')hciałam wierzyć, że to głupie gadanie z zazdrości

yy? i tutaj pojawia sie pierwszy problem natura kobiet jest taka a nie inna i pewne rzeczy widza tak a nie inaczej...

fyi logika to piekna rzecz i gwarantuje ci ze niektorzy niebeda widzieli nic dziwnego w jego demach jesli bedzie jakas niezrozumiala akcja to bedzie gadka ze fart albo ja tez mam tony takich akcji... bullshit 1 akcja na demo spoko ale nie 10+!

hipotetycznie zalozmy ze cleaner to nie cleaner a faint nikt by nawet nie staral sie tlumaczyc jego akcji fartem tylko odrazu byla by krotka pilka z typem

jak ktos niezauwazyl pewnych rzeczy w jego grze to n/c

tak po krotce napisze dlaczego zaczalem sie zastanawiac nad clnem

1. zastanawialem sie dlaczego typ ma takiego effa->ZAWSZE wybiera najbardziej optymalna droge dla siebie
2. praktycznie w 95% przypadkach nie da sie go zaskoczyc (przy harmidrze 4v4 w niektorych sytuacjach ciezko wyczaic pewne rzeczy na sluch on i tak zawsze wie co jak)
3. zawsze wie gdzie jest przecinwik mimo tego ze go niewidac i nie slychac (niegral na ts/vent)
4. niewidzialem jeszcze ani razu zeby wbiegl po bron na jakiejkolwiek mapie a broni nie ma! ile razy przychodzi nam wbiegac po rl (np dm6) na ryzyk fizyk a moze bedzie?
5. nie ma say_team przy timerach
6. celownie po przeciwnikach przez sciany (notorycznie)
7. piekne natychmiastowe 180 lub stop i celowanie gdy przecinwik pojawia sie w zasiegu wh
8. 1-3min sick runy z rg po ktorych nastepuja 1-3min runy w ktorych pudluje o bardzo duze odleglosci od przecinwika (co jest dosc dziwne bo tym co prezentuje na tych 3min sick rg runach uswiadamia nas ze ma doskonale opanowana myszke a mimo to potrafi tak bardzo strzelic w bok czasem wyglada to tak jak by niedociagnal celownika w kat celowania aimbota)
8. lockowanie celownika na modelu na: trupach(zdarzylo mu sie strzelic 100% hit z rg w giba zamiast w typa lol?) i za scianami
9. piekne oscylacje celownika na targetach
10. no i oczywiscie informacja od jego znajomego z reala
11. na pozycjach z windami zawsze wie gdy ktos jest pod nim a chuja go widac i slychac O_o normalna osoba kampi nad winda lub kontrolnie zaglada co jakis czas a on pojawia sie nad winda tylko po to zeby jebnac rakiete w typa ktory wchodzi do windy <- da fck?

po tym wszystkim co zauwazylem w jego grze na gtv zaczalem sie zastanawiac a moze on nie jest czysty i zaczalem ogladac jego dema
no i dla mnie jest jasne i oczywiste

moze jestem w bledzie moze jest jakims geniuszem ale sami sie zastanowcie jakie sa na to szanse

jedyna osoba ktora miala jakies ale do niego i cos kumala to byl as_best ale ciemnota go ztyrala zamiast obadac sprawe lata minely a cln dalej ma akcje z dupy i prawie nikt nie widzi w tym nic dziwnego (w polsce ofcuz)

chcialem zweryfikowac swoja sprawe bez niepodwazalnego dowodu(tak owego nie mam bo rich ma z dupy tlumaczenia)i ogladalem dema najlepszych graczy na swiecie
i co?
zaden z tych graczy nie gra w polowie tak jak cln czesto sa niepewni sytuacji zdarza im sie przypadkiem wbiec na przeciwnika (widac ze sa zaskoczeni po tym jaki ruch wykonuja myszka) nie robia 180 jak typ pojawi sie w zasiegu wh jak pudluja to pudluja milimetry od modelu czy to fast shoty czy zwykly aim idzie wyczuc stabilny i racjonalny poziom gry...

aha i cln jest jedyna osoba na swiecie ktora bedac w quadzie na dm3 potrafi ujebac 3-4typow nie widzac ich puszczajac "profilaktyki" z rakiety oczywiscie rakiety leca w miejsce gdzie typ wyjdzie cos ala whack a mole(napewno kojarzycie ta gre gumowy mlotek i krety wychodzace z dziurek) tyle tylko ze rakiety leca zanim typy sie pojawia motyw simieszny bo po kazdej z tych rakiet cln obraca sie rozglada i puszcza rakiete w "przypadkowe?:D" miescja z ktorych przypadkiem wychodza enemy FART!!!

zreszta to jest tylko moje zdanie...

@ps danka nie moge sie powtrzymac bez urazy
zazdroscic to moge ziomka wycieczki do okola swiata czy tez jakiejs wyczesanej fury O_o ale zeby myslec ze ktos komus zazdrosci skilla?! sick!

@ps2
cln jest chyba najbardziej tajemnicza osoba tyle zlotow tyle meetingow a i tak nikt nigdy niewidzial go w realu jak cisnie w q2... (mam na mysli przedzial czasowy od jego przyrostu skilla jednego dnia cln jest przecietniakiem z pfh drugiego jest okrzykniety top 3 quaderem na swiecie)

@edit
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'M')iałem z 4-5 lat temu na kompie screena zrobionego przez -q2e-freak(o ile dobrze pamietam) na ktorym widac konsole i literowke cleanera przy wpisywaniu komendy do wh, co w rezultacie spowodowało wysłanie jako wiadomosc

kolejna rzecz ktora niepowinna zostac zignorowana moze czas wyciagnac glowe z dupy i zaczac myslec w odpowiednich kategoriach?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 16:49 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
nie bede pisal elaboratu jak wczesniejszy post
napisze tylko tyle : dajcie dema

nie wiem czy on czituje czy nie ale jesli juz tylu z was jest tego pewnym i pisze w takim tonie to dajcie na to dema

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 16:51 
Slaby koles

Dołączył(a): 3 lip 2005, o 01:29
Posty: 3
Karma: 1
No dobra,pora odkryc pare kart i mysle ze dla niektorych bedzie to bardzo bolesne.Zaczne od tego ze bedzie to moj jedyny post w tym temacie bo nie zamierzam sie bronic bo nie widze przed czym,gdyz nigdy ani na dysku ani wlaczonego nie mialem zadnego wspomagacza i wystarczy mi opinia ludzi ktorzy mnie znaja i wiedza ze nigdy bym czegos takiego nie wlaczyl ale(kwestia subiektywna) niektorych osob robi swoje ale coz nie musicie wierzyc.Ale coz pora na fakty.
Ktos tu napisal ze jakis extreme ktory napieral na bociku jakis czas temu stwierdzil ze ja mu cos dalem.Gosciu wiekszej sciemy nie mogles jebnac zeby komus zepsuc opinie ale zaraz dojdziemy dlaczego ten pan sobie wymyslil to.Pare miesiecy temu gralem czasem z klanem FF jakies meczyki wieczorami i uwazam ze niektorzy z nich to naprawde rozsadni ludzi ale niektorzy to banda dzieci ktorzy potrafia grac tylko na chitach.Zaczela sie akcja ze mna w roli chitera od tekstow rydla ktory sie poplakal ze nie chce mu dac swojego cfg i zaczal mnie okreslac chiterem i podburzac atmosferke do tego innych.Jak to plotka poszla w swiat i zaczeli inni to lapac.Po czym dziwnym zbiegiem okolicznosci co mnie wcale nie dziwi rydel dostal bana za chity ktore kazdy wie ze mial(widac zreszta ile ludzi z ff ma bany za chity na ten moment ,3/4 skladu a zapewne powinno miec wiecej).Po czym do klanu doszedl extreme ex chiter ktory zapewne dogadal sie z ziomkami ze wymysli sobie taka scieme i bedzie sie staral zdyskredytowac dana osoba czyli mnie.Wiec ogarnijcie sie ludzie i to mocno,w sieci jest moich demek okolo 500 i nigdy na niczym nie gralem,to ze wszystko slysze gdzie kto jest,potwierdzam na dm3 szczegolnie bo gram w ta gre juz tyle lat ze to rutyna i akcje ktore sie powtarzaja i sa powtarzalne.I nie zycze sobie pisania o mnie ze jestem chiterem bo nigdy na niczym nie gralem.Ktos tu pisze ze nie mam wpisow na zadnej stronie z chitami po czym ktos stwierdza ze skontstruowalem wh ktorego nic nie wykrywa:DD ludzie wiekszej glupoty nie slyszalem.Dlatego na koniec,prosba do adminow albo zamknijcie wszystkie tematy ze mna albo dajcie bana z uzasadnieniem odpowiednimi wpisami.Bo nie lubie jak ktos szarga moja opinie,w szczegolnosci ze na niczym nie gralem i to nigdy.Peace


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 17:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
to może kilka pytań z dupy rozmytej logiki
extreeme na swoich wh nie był złapany żadnym wpisem i żadnych wpisów wtedy chyba nawet nie było czyste demko?
co do czitów ,z tego co się orientuję każdy kto napiszę swojego klienta opartego o dll z r1q2 i anticheat.dll o którym r1ch nie będzie wiedział jest raczej nie do wykrycia (jeśli się bardzo mylę niech mnie ktoś poprawi)
widziałem film finów czy szwedów i już wtedy zaczynałem mieć wątpliwości, po tym jak extreeme napisał że brał czity od ciebie spróbowałem sobie wyobrazić jak ktoś kto ma ostrego skilla grałby sobie legalnie pare lat z wh i naprawdę ciężko sprawdzając dema wielu graczy (lepszych) przy takim a nie innym sposobie grania w twoim przypadku raczej szybkim żebyś słyszał wszystkie te dźwięki o których mówisz :D
ale tak jak powiedział kolt konkretne demka będą nam wskazówką...
tylko w tym przypadku jak nie u zwykłego kolesia który to robi od miesiąca trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników co sprawi że wyciągnięcie prawdziwych wniosków będzie bardzo trudne
i może jeszcze jedna wątpliwość która mnie od zawsze rozbawiała :DD
czemu nie grasz dueli tam to by było dopiero dowody jak chłopak by sobie na paluszkach szedł a tu rakietka w plecy...
jeśli zaprzeczasz temu "jakiemuś" extreemowi proponuje konfrontacje co i jak :D z tego co mi mówił to była jakaś witaminka do frq2 :D co pewnie z czasem ewoluowało.
A jeszcze jedno nie ma wpisów? Chcesz powiedzieć że nikt z Twojego zakresu neo ( nie wiem czy cała polska teraz ma jedną zmienną pule pewnie zenon wie ) nie ma żadnego wpisu?
a wejść sobie na modemie pod nickiem player albo a i zresetować go po próbach naprawdę trudna rzecz...dziękuje za uwagę

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 17:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
maq, ja ostatniego duela grałem bodajze z Toba w Warszawie na Heyah. Ile to lat temu było? To, że nie gra dueli (ja również) nie jest argumentem.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 17:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
doddy, fajnie Ciebie nie podejrzewam o czity bo lubisz pić wino ok? i to nie musi być wcale argument ,bo zaczął grać w edl'u ale chyba zrozumiał że koniec karierki by się przyśpieszył :(

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 19:26 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
a ja juz nawet zrobilem tamto demo z dm2 w .avi tylko czekam na to z moim udzialem od neva :(

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 20:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
te z dupy wpisy niczego nie dowodza, niektorzy sa tu tak naiwni, ze szukaja dziury w calym, bo ktos rzucil mieso i trzeba cos od siebie dodac, zastanowcie sie troche o czym wy klikacie, jakby jakis 2go ligowy gracz wszedl sobie na WH, ban i chuj... mi to juz sie znudzilo bronic nawet samego siebie, bo mam gdzies tego bana i tak jak napisal fasadin ' nie gram w q2 ', wiec nawet NIE WIEDZIALEM ZE JEST JAKIKOLWIEK na serverach wykrywacz czitow z czego wynika wg WAS: tak ktoregos razu zachcialo mi sie wejsc odpalic WH, ktorego nie mam i dac sie zlapac, tyle, rzenua ogolnie ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Wydzielone z "Aktualne czity" - Cleaner
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 20:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@fest
swoje prywatne roszczenia zalatwiaj na prv. Jak nie chcesz dac tego demka to i sie nie udzielaj tam gdzie nie masz nic do napisania poza farmazonami. Nastepny post w takim tonie wywale.

@abc
jak masz w dupie to przestan sie udzielac. Im wiecej piszesz ze masz to w dupie i im czesciej zabierasz glos to coraz bardziej dochodze do wniosku, ze ten ban cie zranil i to mocno.

a logi same sie produkuja. A nie, sorry, to rich siedzi po nocach i sam dopisuje logi do bazy. Bo zna abc i bardzo mu zalezy zeby mu dopiec. rotfl

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 162 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza